Doprava zdarma od 3000 Kč

Vodní vak Camelbak Crux 2l

Kód: 122678
Akce
Značka: CamelBak
999 Kč –25 %
camelbak crux 2l reservoir
999 Kč –25 % 749 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Vodní vak Camelbak Crux 2l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější generace odlehčeného rezervoáru Camelbak s rozšířeným otvorem, systémem Quick Link a packami, které drží tvar při vysoušení.

  • Snadné plnění - Vodní vak CamelBak® s velkým otvorem a rychlospojkou trubice usnadňuje plnění. Rychlospojka umožňuje rychle
    vyjmout rezervoár z batohu a ponechat trubici uchycenou k popruhu. Do vody lze přidat i led.
  • Snadné pití - Velký ventil Big Bitem umožňuje snadné a rychlé pití. Prostě skousněte a pijte. Je vyroben z lékařského silikonu a nemá žádné pohyblivé součásti, které by se mohly rozbít.
  • Bez příchuti - Několikavrstvá trubice PureFlow uchovává vodu čerstvou na úrovni prodávané pitné vody bez příchuti plastu.
  • Snadné čištění - Technologie HydroGuard Anti Microbial likviduje 99% běžných bakterií a plísní pomocí iontů stříbra umístěných ve vnitřní povrchové vrstvě plastu vodního vaku a trubice. Otvor vodního vaku CamelBak. Antidote a průměru 9cm usnadňuje nejen jeho plnění, ale i čištění.
  • Vodní vak je možno vytříti zevnitř.
  • 100% Free of BPA and BPS
  • CRUX™ Nový vodní rezervoár CamelBak Crux™ má nejen úzký zploštělý profil, který v batohu šetří místo, ale díky širšímu průměru hadičky dokáže zajistit o 20% lepší hydrataci. Snadnou manipulaci s rezervoárem umožňuje úchyt, který dobře padne do ruky. Otevírání a zavírání širokého otvoru zajišťuje těsnící uzávěr. Vylepšen byl i uzávěr náustku, který je nově na hadičce nasazen v ergonomické poloze a jeho uzavírání je intuitivní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: