Doprava zdarma od 3000 Kč

Služby

Seznamte se s bohatými doprovodnými službami a servisem Moolbike!

Námi nabízené značky kol a cyklo doplňkůServis kol Olomouc

Nákup na splátky

Servisní místa MoolbikeRock Shox servis centrum Olomouc

 

 

 

Broušení bruslí Olomouc

Broušení bruslí Olomouc 
Když se na ledu nedaří, brusle nedrží stopu a Vy občas skončíte nečekaně na zemi, je nejvyšší čas dát nabrousit brusle. Pokud bydlíte v Olomouci, zkuste si přijít nabrousit brusle k nám – do Moolbiku. V zimním období, kdy je servisních prací na kolech méně, se Vám budou naši servisní pracovníci věnovat ihned a broušení bruslí je na počkání.

Provozní doba servisu přes zimní období, kdy vám brusle nabrousí kolegové na počkání:   

Pondělí až Pátek 10.00-14.00

 

Servis Berka: +420 775 071 380

Broušením bruslí se firma Moolbike zabývá mnoho let již od roku 1995. K broušení bruslí používají naši pracovníci výhradně profesionální brusku na brusle.

Broušení bruslí stojí 70 Kč/pár. Platbu je možno provést pouze v hotovosti. (Děkujeme za pochopení)

Nabrousíme vám brusle dámské, pánské, dětské i golmanské.

Přejeme mnoho krásných okamžiků na ledě.

Váš tým Moolbike

Poradenství při nákupu

,,Nebojte se na cokoli zeptat, my Vám rádi poradíme. Od toho tu jsme!"

Zabýváme se pouze prodejem jízdních kol, cyklistických doplňků a potřeb pro cyklisty a to již od roku 1992. Díky tomu jsou naši prodejci skutečnými odborníky. Oproti univerzálním sportovním obchodům a nákupním galeriím se na naši radu můžete opravdu spolehnout.

Prodáváme jen zboží, o kterém jsme přesvědčeni, že je opravdu kvalitní. Proto nabízíme pouze jízdní kola a výbavu pro cyklistiku od renomovaných výrobců a značek. Vzhledem k tomu, že většina zaměstnanců jsou také aktivní cyklisté, naše produkty sami používáme a testujeme. Nedovolili bychom si vám nabídnout něco, s čím nejsme sami spokojeni.

Se zápalem sledujeme veškeré novinky a trendy v cyklistice a přinášíme Vám tak to nejlepší, co nyní přední světoví výrobci kol jako Felt, Giant, BBB, Shimano, SRAM nebo i čeští a slovenští výrobci Author a Kellys přináší. Zajímáme se, učíme se, abychom vám vždy dokázali dobře poradit.


Veškeré námi nabízené značky jízdních kol a doplňků si prohlédněte zde.


Na našich prodejnách se setkáte pouze s proškoleným personálem, který Vám dokáže zodpovědět většinu otázek týkajících se jízdních kol a doplňků pro kolo i cyklistu. Při nákupu na internetu nám můžete své dotazy psát nebo telefonovat. Velmi rádi na ně odpovíme.

K lepší orientaci ve zboží připravujeme na našem webu Moolbike speciální Poradnu, ve které se dozvíte mnoho a mnoho zajímavých informací.

Jsme tu pro Vás, Váš Moolbike.

Jízdní kola Moolbike
Skutečný e-shop - skutečný obchod Moolbike

Servisní místa Moolbike

„Asi každý cyklista zažil ten báječný pocit, když se bezstarostně prohání krajinou, užívá si výhledů, trápí se v prudkých stoupáních, aby si následně vychutnal sjezd... „

Za vznikem „Servisních míst Moolbike“ stojí příběh cyklistického nadšence Romana od nás z Moolbiku. S ochotným prodejcem Romanem se můžete setkat u nás na prodejně v Olomouci.

  Příběh Romana: „Tak si to valím lesem někde od Šternberku ve stylu nesmrtelného sjezdaře. Pěkně bez batohu, aby se mi nepotila záda, nalehko s rozevlátým dresem. Kolo je má zbraň, hmotnost se musí hlídat, na zbytečnosti není prostor! Hlavně se vymotat z lesa před soumrakem... V místě trošku nepřehledném se mohou dít divné věci. Nevychytaný průjezd brodem byla rychlovka. Jen jsem se dotknul předním kolem hladiny a vše bylo rozhodnuto. Pod rozčeřenou hladinou na mě číhal kámen, který mě okamžitě vyslal k zemi. Nezlomil jsem si ruce? Ne. Jaj, proražená přední duše, otočená řídítka... Nikdo to neviděl? Ne, nikde ani živáčka. POHODA! Škoda, že jsem si vyrazil tak nalehko. Tříhodinová procházka domů se mi opravdu nehodila...“


Tak přesně pro tyto případy jsme vytvořili v hojně navštěvovaných a oblíbených cyklistických lokalitách „SERVISNÍ MÍSTA MOOLBIKE“, která jsou umístěna v místních restauracích, hospůdkách i kavárnách. Otevírací doby jsou často až do pozdních večerních hodin, takže se již nemusíte obávat defektů a poruch daleko od domova či oblíbeného servisu.

Každé „SERVISNÍ MÍSTO MOOLBIKE“ je vybaveno sadou nářadí pro opravy kol, montpákámi, pumpou, lepením a sadou duší. Vše je k dispozici na vyžádání u obsluhy jednotlivých servisních míst.

Na mapě si můžete prohlédnout, kde se v okolí Olomouce nachází funkční servisní místa Moolbike. Nová místa připravujeme. Máte-li zájem o přidání Vašeho podniku do tohoto projektu, nebo toužíte po rozšíření o nějaké místo, neváhejte nás kontaktovat.

 

Seznam servisních míst Moolbike

Jezdecký areál Hostinův Důl Hostinův Důl 351 Tršice http://www.jezdeckyareal.cz/
Restaurace V Údolí Nádražní 392 Mariánské Údolí http://www.vudoli.com/
Hospoda Barandov Posluchov 17 Hlubočky http://hospodabarandov.webnode.cz/
Chata Pod Věží Na Pevnůstce 184/32 Olomouc-Lošov http://www.chataradikov.cz
Penzion U Bláhů Dolany 680 Dolany u Olomouce http://www.penzionublahu.cz/
Hotel Akademie Hrubá voda 59 Hlubočky http://hruba-voda.hotelakademie.cz/
Hospoda Masné krámy Jívová Jívová 67 Jívová https://www.facebook.com/MasneKramy
Přístav Hlušovice U Potoka 271 Hlušovice web nemají
Restaurace Terasa Poděbrady Olomouc Horka nad Moravou http://areal-op.be-life.cz/
Hospoda U Travise Mrštíkovo nám.107/26 Olomouc http://www.utravise.cz/
Moolbike Olomouc Palackého 1332/22A Olomouc http://www.moolbike.cz/
Moolbike Mohelnice Zábřežská 21 Mohelnice http://www.moolbike.cz/
Svijanský šenk
(dříve Hospůdka u Flóry)
Krapkova 42 Olomouc http://svijansky-senk.webnode.cz/
Tábořiště Horka nad Mor. ul. Vodní Horka nad Moravou https://www.facebook.com/padlomorava/
Rozhledna Velký Kosíř Velký Kosíř Kosířsko http://www.kosirsko.cz
Pohostinství Pod Lipou  Lhota nad Mor. č.p.4 Lhota nad Moravou http://milan-spurny.webnode.cz

 
Přejeme hodně šťastných kilometrů bez defektu!

Zkušební a testovací jízdy

196293

Na prodejně Moolbike nabízíme zákazníkům mnoho způsobů, jak si kolo před nákupem dobře „ošahat“ a vyzkoušet. Cena kola není zanedbatelná a zákazník by si měl být jistý, že mu kolo „pasuje“ a vyhovuje jeho požadavkům. Obzvláště u dražších modelů, které bývají určeny pro zdatné sportovce, je kladen důraz i na detaily, které pouhým shlédnutím nejsou možné rozpoznat.

Proto vám u nás v Moolbiku nenabídnou naši prodejci jen dobrou radu, ale také možnost si kolo otestovat na vlastní kůži a to hned několika způsoby, dle typu kola a domluvy se zákazníkem.

Typy zkušebních jízd u Moolbike

1, Základní zkouška kola na prodejně
Zkouška spočívá ve výběru vhodného jízdního kola, na základě požadavků a představ od zákazníka. Prodejce určí podle výšky zákazníka správnou velikost rámu a nabídne několik vhodných kol, které by měly zákazníkovi „papírově“ vyhovovat. Každý člověk je však jiný (různá poměrná délka trupu, nohou apod.) nebo se nachází na pomezí dvou velikostí rámu a tak je potřeba vyzkoušet, na které velikosti kola se bude cítit nejlépe.
Zásadní otázkou je také účel a užití, pro které je kolo kupováno. Nabídka kol je široká a je potřeba zvážit všechna pro a proti. Nebojte se proto našeho prodejce zeptat.
Pokud jste si nějaké kolo předvybrali, vezměte jej do ruky, sedněte si, projeďte se kousek po prodejně, zkuste jak brzdí. Jak se Vám sedí v ruce? Cítíte se dobře? Drobná nastavení jako nastavení výšky sedla či řidítek lehce zvládnou naši servisní pracovníci.

2, Zkouška prodejních kol na venkovním cvičišti u prodejny
Hned vedle prodejny se nachází rozlehlý cvičný prostor s různým typem podkladu (asfalt, štěrk, písek, díry a prohlubně, kočičí hlavy a tráva) a je tak možné si s prodejcem tento terén projet. Snadno pak porovnáte i různou kvalitu odpružení jednotlivých kol nebo i to, zda je pro vás ideální trekingové kolo nebo raději dáte přednost kolu horskému. Venkovní cvičiště je možné použít pouze za sucha. Zkouška na prodejních kolech probíhá citlivým stylem jízdy, aby se předešlo jejich poškození.

3, Zkouška prodejních kol s prodejcem
V doprovodu prodejce je možné se za suchého počasí projet na kole po silnicích v blízkém okolí prodejny. Toto finální testování je tak ideální zejména pro silniční, trekingová, elektrická, dětská a cruiser kola. Zkouška na prodejních kolech probíhá stylem lehké jízdy, aby se předešlo jejich poškození.

4, Testovací kola značky ROZZO – důkladnější odzkoušení
Pro vášnivé sportovce, kteří žádají nejvyšší kvalitu a chtějí mít jistotu, že kupované kolo je to pravé a to nejlepší :-), jsou k dispozici testovací kola značky Rozzo. Tato kola jsou určena k tomu, aby jste je mohli zatížit a vyzkoušet ve skutečném terénu (např. v lese). Testovacích kol je k dispozici mnoho, je však nutné se nejprve domluvit s prodejcem.

5, Individuální zkoušení jízdních kol
Po domluvě s prodejcem, vyhovíme většině přání na odzkoušení jízdního kola.

Rock Shox Servis Centrum Olomouc

Servisní centrum ROCK SHOX    rockshox-logo-B2B97F080D-seeklogo.com    Servisní centrum ROCK SHOX

Značka Rock Shox patří k nejvýznamnějším značkám odpružených vidlic a tlumičů ve světě jízdních kol. Chcete-li, aby si špičkové vidlice a tlumiče i po dlouhé době udržely své špičkové vlastnosti, je potřeba se o vidlice alespoň trochu starat a hlavně pravidelně každý rok servisovat. Uživatelský manuál Rock Shox ke stažení zde (*.pdf).

K servisování výrobků Rock Shox jsou určena speciálně vyškolená RockShox centra, kde se o produkty Rock Shox náležitě postarají profesionální mechanici, kteří procházejí pravidelnými školeními. Od ledna 2015 patří servis Moolbike mezi autorizované servisní centra RockShox, které mají patřičné vybavení a odborné znalosti komponenty Rock Shox opravovat a servisovat.

Naše RockShox centrum v Olomouci nabízí

check Pozáruční servis tlumičů, vidlic a sedlovek RockShox
check Nastavení a tuning komponentů Rock Shox
check Prodej komponentů, náhradních dílů, servisních kitů, nářadí, oleje, vazelíny
check Profesionální poradenství
check Možnost zaslání komponentů Rock Shox na náš servis v Olomouci (Vracíme na dobírku, nutné přiložit popis závady + kontakt s adresou majitele. Vhodné např. pro vidlice, tlumiče, teleskopické sedlovky, hydraulické brzdy,…)
   
Kompletní nabídku produktů Rock Shox můžete nakoupit u nás v Moolbiku.
   

Kompletní ceník servisních prací
(V případě, že v ceníku něco nenajdete, neznamená, že to neděláme. Kontaktujte nás!)

Ceník servisních prací ke stažení zde (*.doc).

Servis Moolbike Olomouc

Palackého 1332/22A, 779 00 Olomouc
Tel. servis: +420 775 071 380
E-mail: info@moolbike.cz

Provozní doba servisu:
po-pá: 9.00 - 18.00
Kde nás najdete

Na co se zaměřit při preventivních kontrolách a domácím servisu vidlic?

check Udržovat vidlici čistou
check Hlídat případná poškození
check Hlídat správný tlak

 Ukázka certifikátu - RockShox centrum
Ukázka získaného certifikátu RockShox CentrumServis jízdních kol

servis

Kvalitní obchod s jízdními koly dělá nejen kvalitní zboží a služby, ale i profesionální servis. Toho jsme si v Moolbiku vědomi a nabízíme vám proto servis, který jízdním kolům opravdu rozumí a dokáže smontovat, seřídit a nastavit na kole cokoli si budete přát.

Naši servisní mechanici dokáží servisovat a seřizovat veškeré hydraulické komponenty jako jsou hydraulické brzdy, vidlice a tlumiče. V lednu 2015 jsme se stali oficiálním RockShox centrem, kde můžete bez obav servisovat špičkové vidlice a tlumiče Rock Shox.

Servisní mechanici u Moolbike mají za sebou nejen mnohaletou praxi, ale podstupují také pravidelná školení, která jejich odbornou kvalifikaci nadále zvyšují.

Našim zákazníkům můžeme navíc nabídnout stavbu kol na zakázku.

Nově nabízíme i službu diagnostiky vašeho elektrokola. Umíme diagnostikovat systémy Bosch, Shimano, Yamaha, Vinka a Bafang. Chcete vědět, kolik cyklů má váš akumulátor za sebou? Nastavit automatické upozornění na servisní interval, nebo změnit jiné nastavení v systému vašeho elektrokola? Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme. 

Servis Moolbike Olomouc

Palackého 1332/22A, 779 00 Olomouc
Tel. servis: +420 775 071 380 / 608 743 186
E-mail: olomouc@moolbike.cz

Servis Moolbike Mohelnice

Zábřežská 21, 789 85 Mohelnice
Telefon: + 420 583 430 687
E-mail: mohelnice@moolbike.cz

Servis Moolbike Praha

Poděbradská 1099/166, 198 00 Praha 14
Telefon: +420 730 898 635
E-mail: hloubetin@moolbike.cz 

Servis Moolbike Brno

Gajdošova 7, 615 00 Brno-Židenice
Telefon: +420 731 630 925
E-mail: brno@moolbike.cz