Elektrokola

  • Městská elektrokola
  • Treková elektrokola
  • Horská elektrokola
  • Skládací elektrokola


Ze současného kola elektrokolo? Stačí si zakoupit elektro sadu a namontovat na vaše současné kolo. Můžete si tak snadno určit typ motoru, umístění i výkon/kapacitu baterie. Pro výběr vhodné elektro sady vstupte do KONFIGURÁTORU ELEKTRO SAD APACHE.

Elektrokola Vám při běžné jízdě dopřejí nejen větší pohodlí a komfort, ale umožní Vám i delší vyjížďky na místa, kam byste si se svou fyzičkou nebo zdravotním stavem už netroufli (dlouhé kopce či trati).

Na elektrokole můžete jezdit do práce nebo do školy a přitom se nezapotíte ani při šlapání do kopce. Elektrokolo využijí např. i rybáři, kteří mohou vyměnit současný hlučný moped za tichý ekologický dopravní prostředek - elektrokolo.

Elektrokola jsou kola vybavena elektromotorem (pohonem) a baterií (důležitá je kapacita). Právě tyto dvě části rozhodují o ceně/kvalitě elektrokola. Mimo klasická městská elektrokola, která jsou určena pro pohodlné každodenní cestování do práce, na nákupy atd. se můžete setkat i s horskými/MTB elektrokoly a trekovými elektrokoly, která si najdou své místo i mezi sportovci.

 

Nejprodávanější

599
1299901599129990
Značky
 
 
 
..Velikost
Barevné provedení

Stránka 1 z 14 - 235 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 14 - 235 položek celkem

Náš web využívá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací