Horská kola MTB

  • MTB s pevným rámem
  • MTB celoodpružená
  • Fatbike


!TIP: Nevíte, jakou velikost rámu horského kola si vybrat?

Horská kola (MTB = mountain bike) patří mezi nejoblíbenější kola. Dá se s nimi jezdit opravdu všude, ať už jedete v těžkém terénu, lesní cestě, cyklostezce nebo i silnici. V terénu mají horská kola nejlepší jízdní vlastnosti – ovladatelnost, jízdní jistotu i komfort. Horská kola nabízejí také největší odolnost konstrukce, aby zvládala opravdu horší zacházení a těžší terén, pro která jsou určena. Hlavními prvky, která odlišují horská kola jsou vyšší zdvih vidlic, hrubší vzorek plášťů a jeho tloušťka, pevnější specifická mtb konstrukce a kvalitnější brzdy. V neposlední řadě se na lepší horská kola montují kvalitní prvky řazení, které dávají jistotu a přesnost i při opravdu těžkém sjezdu.
Horská kola se dělí na horská kola s pevnou konstrukcí (odpružená vidlice), celoodpružená kola tzv. celopéra (speciální celoodpružená konstrukce kola) a fatbiky (extrémní průchodnost terénem, ideální na sníh či písek).

Moolbike_bannery_maj_2019_1160x370

Akce "Máj - lásky a cyklistiky čas" je tady! Ke každému kolu (dětským počínaje) od 1.5. do 18.5.2019 můžete nakoupit libovolné zboží z kategorie CYKLODOPLŇKY až do výše 1000 Kč zcela zdarma! Sleva za cyklodoplňky do výše 1000 Kč bude odečtena následně naším obchodníkem po potvrzení objednávky. V případě online platby bude sleva vrácena na účet. Na kamenné prodejně bude sleva odečtena ihned u pokladny. Přejeme hezký nákup!

 
6899
22999016899229990
Značky
 
 
..Velikost
.Jízdní kolo
.Rám kola
.Rozměr kol
Barevné provedení
Barva kola doplňková
Brzdy
Lockout vidlice
Modelový rok
Osazení
Převody
Typ kola
Typ rámu
Typ vidlice
Zdvih vidlice
Značka vidlice

Stránka 1 z 23 - 397 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 23 - 397 položek celkem

Náš web využívá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací