Vážení zákazníci, kamenné prodejny budou mít o Velikonocích (ve dnech 19. - 22. dubna) zavřeno. Těšíme se na vás v úterý 23.4.2019. E-shop zůstává celou dobu v provozu. Velikonoční objednávky budeme expedovat v úterý 23.4.2019. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné Velikonoce.

Stojany a držáky

Pokud máte rádi nejen cyklistiku, ale i kolo na kterém jezdíte, určitě mu bude chtít dopřát "bezpečný převoz a uskladnění". Patříte-li k početné skupině cyklistů, kteří si kolo berou i na dovolenou, nebo pravidelně vyrážíte na víkendové výlety, neobejdete se bez autonosičů na jízdní kola. Autonosiče na jízdní kola zajistí bezpečnou jízdu s jízdním kolem na střeše auta nebo za autem. V případě domácího uskladnění kola zvolte držáky na kolo, které zabezpečí kolo proti nechtěnému poškrábání při ukládání a obvykle také ušetří místo v garáži nebo v kolárně, což oceníte vždy.   

 

Nejprodávanější

169
7201169720
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Náš web využívá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací