Treková kola

  • Pánská treková
  • Dámská treková


 !TIP: Nevíte, jakou velikost rámu trekového kola si vybrat?

TREKOVÁ = TREKINGOVÁ = KROSOVÁ KOLA = Jedná se o stejný typ kola. Treková kola jsou ideální volbou pro většinu cykloturistů, kteří jezdí hlavně pro radost a mají chuť poznávat neznámé kouty české krajiny a přitom dělat něco pro své zdraví. Treková kola jsou určena pro jízdu na silnicích, zpevněných površích, cyklostezkách a sjízdných lesních cestách.

Treková kola nabízejí oproti horským kolům na cestách rychlejší a pohodlnější jízdu s menší námahou. Konstrukce pro treková kola je navržena tak, že cyklista sedí v komfortnější vzpřímenější pozici, která tak nenamáhá záda a jezdec se cítí lépe. Hlavními prvky, která odlišují treková kola jsou užší plášť s jemnějším vzorkem, který umožňuje rychlou jízdu na cestách a zároveň je možné jezdit i v lehkém terénu, speciální konstrukce rámu pro pohodlnější posed, komfortnější sedlo i gripy. Treková kola jsou vybavena, oproti horským kolům, lehčími odpruženými vidlicemi s menším zdvihem, která zaručují jezdci pohodovou jízdu.

 

Nejprodávanější

6990
399901699039990
Značky
 
 
..Velikost
.Jízdní kolo
.Rám kola
Barevné provedení
Barva kola doplňková
Brzdy
Lockout vidlice
Modelový rok
Osazení
Převody
Typ vidlice
Zdvih vidlice
Značka vidlice

Stránka 1 z 8 - 128 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 8 - 128 položek celkem

Náš web využívá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací