Doprava zdarma od 3000 Kč

Poradenství při nákupu

,,Nebojte se na cokoli zeptat, my Vám rádi poradíme. Od toho tu jsme!"

Zabýváme se pouze prodejem jízdních kol, cyklistických doplňků a potřeb pro cyklisty a to již od roku 1992. Díky tomu jsou naši prodejci skutečnými odborníky. Oproti univerzálním sportovním obchodům a nákupním galeriím se na naši radu můžete opravdu spolehnout.

Prodáváme jen zboží, o kterém jsme přesvědčeni, že je opravdu kvalitní. Proto nabízíme pouze jízdní kola a výbavu pro cyklistiku od renomovaných výrobců a značek. Vzhledem k tomu, že většina zaměstnanců jsou také aktivní cyklisté, naše produkty sami používáme a testujeme. Nedovolili bychom si vám nabídnout něco, s čím nejsme sami spokojeni.

Se zápalem sledujeme veškeré novinky a trendy v cyklistice a přinášíme Vám tak to nejlepší, co nyní přední světoví výrobci kol jako Felt, Giant, BBB, Shimano, SRAM nebo i čeští a slovenští výrobci Author a Kellys přináší. Zajímáme se, učíme se, abychom vám vždy dokázali dobře poradit.


Veškeré námi nabízené značky jízdních kol a doplňků si prohlédněte zde.


Na našich prodejnách se setkáte pouze s proškoleným personálem, který Vám dokáže zodpovědět většinu otázek týkajících se jízdních kol a doplňků pro kolo i cyklistu. Při nákupu na internetu nám můžete své dotazy psát nebo telefonovat. Velmi rádi na ně odpovíme.

K lepší orientaci ve zboží připravujeme na našem webu Moolbike speciální Poradnu, ve které se dozvíte mnoho a mnoho zajímavých informací.

Jsme tu pro Vás, Váš Moolbike.

Jízdní kola Moolbike
Skutečný e-shop - skutečný obchod Moolbike