Vážení zákazníci, omlouváme se za technické problémy našeho e-shopu. Některé produkty se nezobrazují. Na opravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Poradenství při nákupu

,,Nebojte se na cokoli zeptat, my Vám rádi poradíme. Od toho tu jsme!"

Zabýváme se pouze prodejem jízdních kol, cyklistických doplňků a potřeb pro cyklisty a to již od roku 1992. Díky tomu jsou naši prodejci skutečnými odborníky. Oproti univerzálním sportovním obchodům a nákupním galeriím se na naši radu můžete opravdu spolehnout.

Prodáváme jen zboží, o kterém jsme přesvědčeni, že je opravdu kvalitní. Proto nabízíme pouze jízdní kola a výbavu pro cyklistiku od renomovaných výrobců a značek. Vzhledem k tomu, že většina zaměstnanců jsou také aktivní cyklisté, naše produkty sami používáme a testujeme. Nedovolili bychom si vám nabídnout něco, s čím nejsme sami spokojeni.

Se zápalem sledujeme veškeré novinky a trendy v cyklistice a přinášíme Vám tak to nejlepší, co nyní přední světoví výrobci kol jako Felt, Giant, BBB, Shimano, SRAM nebo i čeští a slovenští výrobci Author a Kellys přináší. Zajímáme se, učíme se, abychom vám vždy dokázali dobře poradit.

Nabízené značky
Veškeré námi nabízené značky jízdních kol a doplňků si prohlédněte zde.


Na našich prodejnách se setkáte pouze s proškoleným personálem, který Vám dokáže zodpovědět většinu otázek týkajících se jízdních kol a doplňků pro kolo i cyklistu. Při nákupu na internetu nám můžete své dotazy psát nebo telefonovat. Velmi rádi na ně odpovíme.

K lepší orientaci ve zboží připravujeme na našem webu Moolbike speciální Poradnu, ve které se dozvíte mnoho a mnoho zajímavých informací.

Jsme tu pro Vás, Váš Moolbike.

Jízdní kola Moolbike
Skutečný e-shop - skutečný obchod Moolbike

Náš web využívá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací