Poradna

Uvažujete o koupi nového jizdního kola? Nejste si jistí které kolo by pro vás bylo nejvhodnější? Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Je nám jasné, že většina lidí si nekupuje jízdní kolo každý den. Ostatně i oficiální statistiky uvádí, že průměrný čech si koupí nové jízdní kolo 1x za 10 let. Proto nás těší, že jste se o radu a pomoc s výběrem vašeho nového jízdního kola obrátili na nás. Naše firma se zabývá prodejem jízdních kol, servisem a opravami již od roku 1992. Všichni naši pracovníci jsou tedy odborníky a navíc většinou i velmi aktivními cyklisty/cyklistkami. Za více než 20 let naší praxe jsme prodali několik desítek tisíc jízdních kol a pevně veříme, že všechny slouží k plné spokojenosti svých majitelů. S výběrem vám rádi pomůžeme osobně v našich cyklo obchodech v Mohelnici nebo Olomouci. Pro ty z vás kteří to máte do našeho bike shopu trochu z ruky, nebo si chcete vybrat kolo z pohodlí domova, jsme připravili několik návodů které vám při výběru jistě pomohou.

Jaké jízdní kolo si mám vybrat?
Výběr velikosti jízdního kola/rámu
Pojištění jízdního kola u MOOLBIKE
Registrace jízdního kola do CEREKuPřipravovaná témata

Pokud nenajdete odpověď na své otázky tady, napište nám nebo zavolejte.

 

 


Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Náš web využívá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací