Do Ježíška zbývá už jen posledních pár dní. Nenechejte nákup dárků na poslední chvíli! Zboží skladem můžete objednávat až do 19.12.2017. Více podrobností o dodání do Vánoc zde.

Způsoby platby

Způsoby plateb Platba převodem na účet Platba kartouPlatba na pobočce Moolbike Nákup na splátky CetelemPlatba na dobírku u ZásilkovnyPlatba na dobírku u PPL a České pošty


Platba v hotovosti a na dobírku

Placení mincemi a bankovkami zná každý z nás! Je to nejjednodušší a nejpřirozenější způsob, jak zaplatit za zboží, které si objednáme. Proto je samozřejmostí, že při nákupu v internetovém obchodě Moolbike.cz můžete vsadit právě na tento staletími ověřený způsob. Nechejte si zboží odeslat na některou z prodejen Moolbike a zaplaťte jej hotově, přímo při jeho převzetí.

Hotově však můžete platit také za zboží, které objednáte na dobírku. V takovém případě vám balíček doručí Česká pošta či jiná přepravní společnost a za tuto službu si od vás vezme 36 Kč včetně DPH.

Platba kartou

Platební karty

Při nákupu na e-shopu MOOLBIKE.cz. Na našem e-shopu Moolbike můžete pohodlně a bezpečně nakupovat platební kartou přes zabezpečenou platební bránu GoPay, která umožňuje platby kartami MasterCard, MasterCard Electronic, VISA, VISA Electron a Maestro. Více o platební bráně GoPay zde.

Při osobním odběru na prodejně MOOLBIKE. Na našich prodejnách nechybí platební terminál. Za zboží tak můžete pohodlně zaplatit až na místě a nemusíte předtím utíkat do bankomatu pro potřebnou hotovost!

Při využití zásilkové přepravy PPL můžete rovněž zaplatit kartou, akceptovány jsou Visa, Maestro a MasterCard.

Platba předem - běžný bankovní převod

Pokud za zboží rádi zaplatíte předem, můžete využít také běžný bankovní převod. Po odeslání objednávky vám zašleme e-mailem všechny informace, které jsou důležité pro převod peněz (např. variabilní symbol). Peníze pak můžete odeslat na náš účet:

Komerční banka: 35-1842730207/0100

Myslete však na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Dokud peníze nedorazí na náš účet, nebude zboží odesláno. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, volte raději platbu v hotovosti/na dobírku. Ve chvíli, kdy vaše peníze dorazí na náš účet, odešleme vám na e-mail daňový doklad k přijaté záloze a po přijetí zboží také fakturu.


Nákup zboží na splátky

Společnost CETELEM ČR a.s. ve spolupráci s internetovým obchodem www.MOOLBIKE.cz Vám nabízí online spotřebitelský úvěr.
S internetovým spotřebitelským úvěrem můžete nakupovat nejen jednoduše a rychle, ale navíc z pohodlí vlastního domova a s minimální administrativou. Sami si přitom můžete vybrat typ úvěru a délku splácení.

Podrobné informace jak nakupovat na splátky na našem e-shopu Moolbike naleznete zde.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.