7 důvodů, proč kolo a výbavu kupovat ve specializovaném obchodě

Možná už jste před tím rozhodnutím někdy stáli. Pořídit si kolo a doplňky k němu ve velké prodejně orientované na veškeré sportovní potřeby? Nebo snad zkusit štěstí v supermarketu? Sepsali jsme pro vás důvody, proč raději vsadit na obchod s dlouhodobou specializací na cyklistiku.

IMG_1343_web

1. Prodejci cyklistikou žijí

Dobrá rada je nad zlato. Nejlepší dostanete tam, kde se cyklistice věnují dlouhé roky a kde pracují lidé, pro které kola neznamenají jen práci, ale celoživotní lásku. A to cyklistické prodejný splňují na jedničku.

Ať už potřebujete poradit s volbou konkrétního kola, cyklooblečení nebo jakýchkoliv doplňků, specialisté na cyklistické zboží zodpoví všechny zvídavé otázky. Ušetříte tak čas a zároveň snížíte riziko špatného výběru.  

2. Jistota kvality

Cyklistické obchody pořizují zboží přímo od výrobců a dbají na to, aby vám nabídly nejkvalitnější dostupný sortiment. Pokud navíc preferujete konkrétní značku kol a chcete mít jistotu, že jde o originální kus, máte další důvod, proč místo supermarketu využít služeb cykloprodejny.

3. Široký výběr produktů

Není to žádné překvapení, ale pro jistotu: u specialistů najdete nejen kvalitní, ale také široký sortiment. Chybí vám těžko dostupná komponenta na kolo? Než ji začnete shánět po všech čertech přes internet, obraťte se na obchod s cyklistickým zbožím – právě tady máte největší šanci uspět.

Velký výběr ocení jezdci, kteří si potrpí jak na moderním vybavení, tak na dobrém designu kol a cyklooblečení.

4. Novinky na zlatém podnose

Specializované prodejny si dávají záležet, aby jim v nabídce nechybělo to nejnovější, co právě výrobci kol a cyklistického vybavení uvedli na trh. Než do velkých sportovních obchodů některé z nových produktů dorazí, menší obchodníci už je mají dávno na pultě. Jestli chcete svému bicyklu dopřát to nejmodernější, pak není co řešit.

5. Špičkový servis

Prodat kolo a říct: „Těšilo nás, na shledanou“? Ne, s prodejem cyklistického zboží souvisí i následný servis. A nikde nedostanete lepší než v prodejně úzce zaměřené na kola. Její součástí bývá také servisní koutek s kompletním vybavením pro opravu bicyklů, kde se technici cítí jako ryba ve vodě.   

6. Nadstandardní služby

Specializované prodejny a e-shopy se vyznačují nadstandardními službami. Mezi ně patří stavba nového kola na míru, přestavba toho současného nebo předělání klasického bicyklu na elektrokolo. Prodejce s vámi předem probere postup a případně přidá několik dobrých rad.

7. Osobní přístup

Odborníci provozují cykloobchody dlouhá léta, takže při pravidelných návštěvách je budete dobře znát a vědět, že jim můžete věřit a spolehnout se na jejich práci. Cyklistika je ryze individuální záležitost a bez osobního přístupu se neobejde.

Není lepší pocit, než když vstoupíte do prodejny a obchodník už přesně ví, co potřebujete!

 

Stavte se za námi

Ať už potřebujete opravit svůj bicykl, pořídit si nové kolo nebo třeba cyklistické oblečení a doplňky, v Moolbike vám budeme k ruce. S výběrem v e-shopu vám rádi poradíme na e-mailu e-shop@moolbike.cz a na Facebooku, ale klidně za námi přijděte i do prodejen v Olomouci, Mohelnici nebo Praze. Budeme se těšit!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení