Kola od Moolbike.cz

Seřízení nového kola

Každé jízdní kolo, které si u nás koupíte, projde před zabalením a odesláním, pečlivým seřízením od našich servisních mechaniků. Jízdní kolo je tak plně připravené k hltání kilometrů na cestách i necestách. Důkladná prohlídka jízdního kola, před odesláním zákazníkovi, zamezí i občasným překvapením z výroby (chybějící část kola, drobná poškození apod.). Ke každému kolu, prodanému na e-shopu Moolbike.cz, přistupujeme stejně pečlivě, jako ke kolu prodaném na našich kamenných prodejnách.

 

Montáž příslušenství na nové kolo zdarma

Pokud se rozhodnete k novému kolu pořídit i doplňky na kolo z Moolbike.cz (stojánky, nosiče, košíky, světla, tachometry, blatníky, apod.) je montáž na přání zdarma. Doporučujeme tak zvážit nákup těchto doplňků včas a ušetřit si práci s montáží a nastavování později.

 

Garanční prohlídka

Každé nové jízdní kolo je potřeba po „zajetí“ cca 100 km (obvykle po měsíci, u dětských kol 2 měsíců) seřídit znova. Nové kolo si tzv. „sedne“, u komponent na kolo dojde ke změně vůlí, které je potřeba znovu seřídit. Tomuto procesu se říká garanční prohlídka, která je v našem e-shopu Moolbike.cz zdarma. Garanční prohlídku rozhodně doporučujeme podstoupit, zabráníte tak případnému předčasnému opotřebení komponentů, chybnému chodu kola a často také „podivným zvukům“.
Garanční prohlídku máte u nás zdarma, je však potřeba kolo zaslat poštou nebo dopravit do našeho servisu osobně.
Seřízení nového kola Vám provede jakýkoli servis jízdních kol, je však potřeba počítat s tím, že je tento úkon zpoplatněn.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení