Doprava zdarma od 3000 Kč

Kola od Moolbike.cz

Seřízení nového kola

Každé jízdní kolo, které si u nás koupíte, projde před zabalením a odesláním, pečlivým seřízením od našich servisních mechaniků. Jízdní kolo je tak plně připravené k hltání kilometrů na cestách i necestách. Důkladná prohlídka jízdního kola, před odesláním zákazníkovi, zamezí i občasným překvapením z výroby (chybějící část kola, drobná poškození apod.). Ke každému kolu, prodanému na e-shopu Moolbike.cz, přistupujeme stejně pečlivě, jako ke kolu prodaném na našich kamenných prodejnách.

 

Montáž příslušenství na nové kolo zdarma

Pokud se rozhodnete k novému kolu pořídit i doplňky na kolo z Moolbike.cz (stojánky, nosiče, košíky, světla, tachometry, blatníky, apod.) je montáž na přání zdarma. Doporučujeme tak zvážit nákup těchto doplňků včas a ušetřit si práci s montáží a nastavování později.

 

Garanční prohlídka

Každé nové jízdní kolo je potřeba po „zajetí“ cca 100 km (obvykle po měsíci, u dětských kol 2 měsíců) seřídit znova. Nové kolo si tzv. „sedne“, u komponent na kolo dojde ke změně vůlí, které je potřeba znovu seřídit. Tomuto procesu se říká garanční prohlídka, která je v našem e-shopu Moolbike.cz zdarma. Garanční prohlídku rozhodně doporučujeme podstoupit, zabráníte tak případnému předčasnému opotřebení komponentů, chybnému chodu kola a často také „podivným zvukům“.
Garanční prohlídku máte u nás zdarma, je však potřeba kolo zaslat poštou nebo dopravit do našeho servisu osobně.
Seřízení nového kola Vám provede jakýkoli servis jízdních kol, je však potřeba počítat s tím, že je tento úkon zpoplatněn.