Doprava zdarma od 3000 Kč

Doprava PPL

Zpět na přehled dopravy

Ve spolupráci s PPL vám nabízíme dva způsoby dodání a to balík po ČR a balík na Slovensko. V případě balíku po ČR probíhá doručení balíku následující pracovní den poté, co ho předáme PPL. V případě balíku na Slovensko jsou to obvykle 2 dny.

Balík (po ČR) – 99 Kč s DPH
Balík (na Slovensko) - 278 Kč s DPH
Při nákupu od 3000 Kč – doprava v ČR zdarma!
Při nákupu od 6000 Kč – doprava na Slovensko zdarma!


Balík PPL (ČR)

PPL rozváží zboží až do váhy 50 kg, ve všední dny od 8.00 do 18.00. PPL garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb PPL je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení. U řidiče PPL můžete zaplatit v hotovosti i kartou.

Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách PPL: On-line sledování balíku PPL

Cena služby „Balík PPL“ je 99 Kč s DPH.

Balík PPL (na Slovensko)

Rozvoz zboží až do váhy 50 kg. Na Slovensku probíhá rozvoz službou DHL. Obvyklé dodání do 2 pracovních dnů, od doby, co balík předáme. Pokud vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí vám zásilku následující pracovní den. Výhodou služeb PPL je telefonát ohledně domluvy o doručení, případně SMS, kterou vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

Cena služby „Balík PPL na Slovensko“ je 278 Kč s DPH.


Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s pracovníkem PPL. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou linku 585 418 156, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat.

Pro obě varianty dodání prostřednictvím PPL je možné sledovat pohyb zásilky online na internetových stránkách PPL:
On-line sledování balíku PPL

Za platbu dobírkou je účtován poplatek 36 Kč s DPH.

Zpět na přehled dopravy