Doprava zdarma od 3000 Kč

Doprava Česká pošta

Zpět na přehled dopravy

Ve spolupráci s Českou poštou vám nabízíme dva způsoby dodání zásilek. Doručení balíku probíhá následující pracovní den poté, co ho předáme České poště a to u obou způsobů doručení.

Balík na poštu – 89 Kč s DPH
Balík do ruky - 99 Kč s DPH


Balík na poštu

Proč zvolit tento způsob dodání? Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Při výběru způsobu dodání „Balík na poštu“, si můžete vybrat dodání na kteroukoli z 2 600 poboček České pošty.

O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte na písemné oznámení do poštovní schránky. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme. Na poštovní přepážce se prokážete dokladem totožnosti, pro rychlejší odbavení je dobré mít s sebou připravené číslo zásilky, které naleznete v e-mailu nebo v doručené SMS.

Balík do celkové hmotnosti 30 kg po celé České republice. V ceně služby je pojištění zásilky v hodnotě do 50 000 Kč.

Cena služby „Balík na poštu“ je 89 Kč s DPH


Balík do ruky

Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem a prostřednictvím SMS na mobilní telefon uvedený v objednávce . Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme. Pokud vás pošťák nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uloží na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce a je možné domluvit náhradní termín dodání.

Cena služby „Balík do ruky“ je 99 Kč s DPH.

Balík do celkové hmotnosti 30 kg po celé České republice. V ceně služby je pojištění zásilky v hodnotě do 50 000 Kč.


Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s pracovníkem pošty. Česká pošta vyžaduje nahlášení poškozených zásilek nejpozději do 24 hodin od převzetí zásilky. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou linku 585 418 156, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat.

Pro obě varianty dodání prostřednictvím České pošty je možné sledovat pohyb zásilky online na internetových stránkách České pošty:
http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php
Kromě sledování zásilky je také možné u obou variant měnit dispozice zásilky. Pokud obdržíte již avízo o termínu dodání nebo o uložení na poště a termíny vám nevyhovují, nabízí Česká pošta možnost změny na adrese:
https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html

Za platbu dobírkou je účtován poplatek 36 Kč s DPH.

 

Zpět na přehled dopravy