Doprava zdarma od 3000 Kč

Set na čištění kola Finish Line GRUNGE BRUSH

Kód: 122238
539 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Samostatný Grunge Brush™ kartáč je určený k mytí pastorků, převodníků a řetězu. K dostání i v sadě se 120 ml odmašťovačem EcoTech® 2 a 60 ml mazáním Teflon Plus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení: kartáč + EcoTech 120 ml + Teflon Plus 120ml

Samostatný čistící kartáč Grunge Brush™ je určený k čištění a mytí pastorků, převodníků a řetězu. Čistící kartáč FinishLine Grunge Brush je k dostání i v sadě s odmašťovačem EcoTech® 2. Vynikající nástroj na čištění řetězu a pastorků. Rychlejší, snadnější a efektivnější čištění. Grunge Brush je nástroj pro náročné suché i vlhké čištění. U profil na konci kartáče pro drhnutí řetězu a velkého převodníku. Delší štětečky kartáče jsou vhodné na údržbu pastorků. 

S výrobkem Ecotech-2 přenesli chemičtí pracovníci fi. FL bio-čištění do nové vyšší dimenze. Eco-Tech 2 je zcela netoxický, vyrobený výhradně z bio-odmašťovacími látkami včetně speciálního rozpouštědla ze sojového extraktu! Uživatelsky přátelský odmašťovač téměř bez výparů, je šetrný k plastovým a gumovým povrchům. Je bezpečný a zároveň velmi účinný! EcoTech-2 je čistící prostředek pro rozsáhlé znečištění, poradí si s nečistotami, mastnotou, šmírem a zatvrdlým blátem s úžasnou rychlostí a snadností.

Teflon Plus™ je univerzální mazivo do terénu i na silnici. Hodí se spíše do suchých podmínek. Obsahuje lehké syntetické oleje s mikroskopickými částicemi Teflon™ od firmy DuPont™. Díky nízké viskozitě snadno proniká i do špatně přístupných míst, kde zasychá a vytváří kluzký film. Teflon Plus™ skvěle odolává tlaku a smytí, a přitom na sebe nelepí nečistoty. Je vhodný i pro čepy přehazovaček a do bowdenů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: