Doprava zdarma od 3000 Kč

Certifikáty a ocenění

Při rozhodování zákazníka o koupi zboží, v tom či onom obchodě, mohou hrát roli různé důvody. Mezi hlavní důvody obvykle řadí důvěryhodnost a profesionalita, kterou si musí obchod zasloužit - ne jen zaplatit. V České republice patří mezi nejcenější a nejseríoznější hodnocení "Heureka - Ověřeno zákazníky", kde obchod hodnotí skuteční zákazníci na základě svých zkušeností.

Zákazník si tak může přečíst hodnocení za posledních pár měsíců až let a přesvědčit se o tom, zda v tomto obchodě nakoupí či nikoli. A jelikož lidé více haní než chválí, je vysoké hodnocení pro každého obchodníka o to cenější.

Jen ty nejlepší obchody dosáhnou na ZLATÉ Ověřeno zákazníky, které je udělovánou pouze obchodům s dlouhodobě velmi vysokým hodnocením = spokojení zákazníci. Toto hodnocení získal i náš e-shop MOOLBIKE. Všem zákazníkům děkujeme.

Zlaté Ověřeno zákazníky od HeurekyHodnocení Heureka


Důležité jsou také certifikáty profesionality, jakými je např. certifikát RockShox. Tento dává lidem jistotu, že naši mechanici i obchodníci prošli kurzem RockShoxu, ve kterém se naučili odborně servisovat vidlice, tlumiče a další produkty prestižní značky RockShox. Naše dílna je vybavena speciálním nářadím, které je pro tuto činnost nutné. Neodborné zásahy do produktů RockShox dokáží produkt velmi snadno zničit.

RockShox CentrumRockShox Centrum Servis Olomouc

 

Dobrá pověst je pro dobrého obchodníka velmi důležitá. Spokojený zákazník, který se rád vrací, je jeho nejlepší vizitkou. Univerzita Palackého v Olomouci vybrala 3 nejlepší cykloobchody a zapojila je do svého projektu UPbike Point. Od května 2015 tak mohou studenti UP Olomouc využívat výhod tohoto programu i u nás v MOOLBIKU.

UPbike POINT Moolbike