Zabezpečení kola Datatag

bezpečnostní a registrační systém proti krádeži kola

Když ani nejsilnější zámek nestačí


Sadu DATATAG si můžete u nás zakoupit a nechat si ji aplikovat na jízdní kolo našimi servisními mechaniky.


Logo datatagDatatag „neviditelný“ UV PRO systém pro kola nabízí více-prvkovvý přístup k identifikaci, která výrazně zne příjemňuje život profesionálním zlodějům. Tento systém lze velmi jednoduše ap likovat na vaše kolo. Obsahuje viditelné i ukryté identifikátory včetně nejmodernějšího UV nátěru, který neviditelně označí vaše kolo a dává mu unikátní identifikaci. Krádeže kol jsou bohužel velmi častým problémem. Hodně majitelů kol se domnívá, že registrací kola v nějaké lokální či výrobní databázi kolo ochrání a krádeže jako zázrakem poklesnou. Ale pravda je taková, že registrace bez správného identifikačního značení nefunguje.

Systémy Datatag poskytují špičkové identifikační značení spolu s pravděpodobně nejobsáhlejší databází svého druhu na světě. K tomu navíc Datatag úzce spolupracuje se státní i městskou policií v jednotlivých zemích, kterou vybavuje čtecími zař ízeními, poskytuje jim nepřetržitý přístup k registru a pravidelná školení. Majitelé kol označených systémem Datatag mohou také využít slev na pojištění od vybraných pojišťoven.

Pro efektivní zabezpečení kol je pouze jedna volba.Datatag UV nevidtelný PRO systém pro jízdní kola včetně mikroteček

Datatag UV neviditelný PRO systém určený pro jízdní kola je vhodný pro všechny typy rámů*. Tento produkt je podporovaný policií v rámci prevence kriminality. V ČR je podpora přímo z MVČR. Systém chrání rámy kol, vidlice a ostatní součásti vašeho jízdního kola. Mikrotečky se používají ke značení všech komponentů a příslušenství kola. Systém obsahuje uvedené nejmodernější technologie:

 Stealth UV Etching

Neviditelný UV nátěr

Systém obsahuje 4 neviditelné UV nátěry pro trvalé označení vašeho rámu, vidlicí a kol.

Unikátní, téměř neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část identifikace a ochrany proti krádeži. Tento neviditelný UV nátěr není viditelný na vašem kole.

 

  Ultimate Tamper Evident Label

Výstražný štítek odolný proti neoprávněné manipulaci

Speciálně vyvinuté štítky obsahují unikátní identifikační číslo pro dané kolo a QR kód. Štítky varují potencionální zloděje, že kolo je chráněnoa nelze je odstranit bez jejich poškození.

 

  Datadots®

Mikrotečky®

Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili.
Mikrotečky lze použít pro značení celého kola včetně komponentů a příslušenství.
*vyjma rámu z holého kovu, který není lakován (zde použijte RFID Datatag systém pro kola – na vyžádání u výhradního dovozce)

  

Sada Datatag na jízdní kola

Prodejní sada DATATAG

Špičkový bezpečnostní systém Datatag se dodává v blistrovém obale, který obsahuje veškeré potřebné informace k instalaci i následné registraci vašeho kola do databáze Datatagu.

V balení najdete: Unikátní výstražný štítek, který odradí potenciálního zloděje. Šablonky a speciální neviditelný lak, který lze spatřit pouze pod UV světlem - z kola nejde odstranit. Do třetice ampulku s tisíci mikrotečkami, které aplikujete na různé části kola (např. tachometr, světlo, přehazovačka, sedlovka, atp. - každý část kola je tak dokonale chráněna a dohledatelná).

Pokud jste šikovní, můžete si systém Datatag na kolo aplikovat sami. Pokud však nechcete ztrácet čas a chcete si být jisti, že je vše provedeno správně, rádi Vám naši servisní pracovníci s aplikací pomohou*.

*Aplikace Datatagu na vaše jízdní kolo je zpoplatněna.

 

KOUPIT SADU DATATAG za 949 Kč vč DPH

  

Aplikace DATATAG