Vyzkoušejte náš e-shop Moolbike


E-shop Moolbike je poměrně nová služba pro naše zákazníky, která umožňuje pohodlný nákup z domova 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zboží si můžete v klidu domova vybrat a poté si nechat zboží zaslat přepravcem až k Vám. Případně si můžete zboží prohlédnou na e-shopu, předvybrat si vhodné modely a posléze si je odzkoušet na naší prodejně nebo si projet jízdní kola během testovacích jízd.

E-shop Moolbike je specializovaný obchod s širokým cyklistickým sortimentem (FELT, GIANT, BBB, AUTHOR, KELLYS, LEADER FOX, SCHWALBE, KOSTKA, SCRAFT,…) s bohatou skladovou zásobou vybraných značek a modelů jízdních kol a doplňků.

 

Nabízené značky
Veškeré námi nabízené značky jízdních kol a doplňků si prohlédněte zde.


Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně, dle jeho potřeb a preferencí. Znalosti z našich kamenných prodejen a servisu promítáme do virtuálního světa internetu – kde jsme zákazníkovi opravdu schopni poradit a zodpovědět většinu otázek. Nejsme jen internetový katalog, ale skutečný obchod.

Internetový obchod je nyní na počátku a chystáme jej nadále rozšiřovat a zkvalitňovat, tak aby byly uspokojeny potřeby všech našich náročných zákazníků. Ti, kteří se chystají u nás nakupovat častěji, určitě přivítají věrnostní program – který přináší celou řadu výhod.

Kola zakoupená přes e-shop od nás chodí plně seřízená a zkontrolovaná naším servisem.

 

Doprava u Moolbike
Veškeré nabízené způsoby dopravy včetně cen,si prohlédněte zde.

pokus