Prázdninový dárek - SLEVA 10% na vše

Sleva 10% na vše!

Dnes 16.8.2016 startuje akce „Prázdninový dárek 10%“ – na vše. Tento dárek dostane každý, kdo se zaregistruje do našeho zbrusu nového e-shopu Moolbike.cz, který jsme spustili před pár dny! Původní e-shop už notně zastaral a bylo už vážně potřeba přejít na nový :). Slevový kód Vám přijde v e-mailu s potvrzením o registraci.                       

Věříme, že se Vám bude náš nový e-shop líbit a oblíbíte si ho stejně jako my. Mimo celé řady nových funkcí, se můžete těšit na lepší informace ke každému produktu. Nyní pilně pracujeme na dotažení nových produktů, kterým ještě chybí obrázek nebo popisek.

V úterý 16.8.2016 jsme nasadili novou platební bránu, přes kterou můžete platit rychlými převody z účtu na účet, kdy od bank (Fio, Zuno, KB, Česká spořitelna, Raiffeisen bank, mBank máme peníze na účtu obratem a od bank (ČSOB, Moneta, UniCredit Bank) do 1 hodiny od zaplacení. Čas čekání na platbu se tak dramaticky zkrátí a zboží skladem můžeme odeslat záhy. Už žádné čekání. Od ostatních bank dostaneme platbu do 24hod.

Mimo zrychlenou platbu na účet můžete nově platit také platebními kartami! (MasterCard, MasterCard Electronic, VISA, VISA Elektron, Maestro) 

 

Těšíme se na Váš nákup

Tým Moolbike.cz

Náš web využívá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací