Cyklistické brýle BBB BSG-45 Adapt PH

Kód: 05691
2 690 Kč
Na dotaz
Cyklistické brýle BBB BSG-45 Adapt PH

Detailní informace

Detailní popis produktu

BBB je první, kdo přináší plný rámeček s výměnnými skly a dále tak doplňuje naši řadu. Je esteticky trochu jiný, pro jezdce, kteří hledají něco, co je trochu blíž tradičním brýlím. Výměna skel je jednoduchá, otočením nosních opěrek a odklopením hodní a spodní části rámečku. Má podobné barevné variace, jako Impact a Select, které Vám poskytnou určitou volnost přizpůsobit brýle vašemu outfitu nebo barvě kola. Horní i spodní část rámečku brýlí Adapt jsou vyrobeny z vysoce pružného materiálu, aby nedošlo k poškození. Gumové nosní opěrky se přizpůsobí jakémukoliiv tvaru obličeje.

Fotochromatická skla automaticky se přizpůsobují měnícím se světelným podmínkám. Podle slunečního světla se mění od světlých po tmavé. Přechod se děje prakticky okamžitě. Propustnost světla je od 85-17%.

Rámečky sportovních brýlí BBB jsou vyrobeny z Grilamidu TR90. Jedná se o lehký a pružný materiál, který poskytuje vynikající trvanlivost a pohodlí. Grilamid má některé výjímečné vlastnosti, které zahrnují vysokou odolnost vůči deformaci teplem, dobré ohybové vlastnosti a vysokou odolnost vůči napětí a vzniku trhlin. Proto je Grilamid ideální materiál pro naše rámečky.

  • Plný rámeček se speciálním Twist lock systémem, který dává možnost vybrat si svůj vlastní styl. Díky vyměnitelným sklům a postranicím si vytvořite styl, který se vám líbí a perfekně se hodí k dalšímu vybavení.
  • Barevné variace skel a postranic jsou dostupné samostatně.
  • Sportovní brýle s výměnnými fotochromatickými skly.
  • Skla mají světelnou propustnost 85-17%. Čím jasnější světlo, tím tmavší skla. Skla poskytují 1, 2 a 3 úroveň ochrany zraku.
  • Tvar skel poskytuje ochranu proti slunci, prachu a větru.
  • 100% UV ochrana.
  • High-end grilamidový rámeček s nastavitelným nosníkem.
  • Dodávané v ochranném pouzdře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: